O nas

witold tyburkiewicz

CHESTER - reklamy świetlne!

Chester ma długą i bogatą historię produkcji reklamy zewnętrznej. Firma CHESTER Reklamy Świetlne działa od 1991 roku. Zaczynaliśmy jako mała firma i włożyliśmy wiele wysiłku, aby stać się liderem ww Wrocławiu i okolicach. 

podpis

Witold TyburkiewiczWłaściciel

Informacje o firmie CHESTER

Merytoryczne przygotowanie, park maszynowy i wieloletni okres działalności, pozwolił na zdobycie dużego doświadczenia i opracowanie własnych technologii produkcji szerokiej gamy reklam świetlnych. Pozwala to Klientowi na otrzymanie produktu trwałego, o wysokich walorach estetycznych, pozwalającego na wieloletni, bezawaryjny okres eksploatacji.

Osobisty kontakt i fachowe doradztwo przedstawiciela naszej firmy pozwoli Państwu na poznanie różnorodności oferowanych wyrobów, oraz dokonanie właściwego i satysfakcjonującego wyboru wykonawcy Państwa reklamy. Dysponujemy doświadczoną kadrą techniczną, projektową, oraz architektami. Zespół ten pozwala opracować projekt reklam, zgodny z oczekiwaniami Inwestora. W zależności od oczekiwań Zamawiającego, projekty są uzgadniane z właściwymi urzędami w celu uzyskania niezbędnych zezwoleń.

Wszystkie prace wykonywane są z tworzyw o najwyższej jakości: stosujemy wylewane płyty plexiglasowe firm Roehm, ICI Prespex, Altugas (płyty charakteryzują się normami ISO 7823, ISO9002, 10. letnią gwarancją mechanicznej trwałości, i 30. letnią na niezmienność barwy udzielaną przez producenta), w pełnej gamie kolorów. Źródło światła stanowią moduły LED, wiodących producentów: Samsung, LG, Philips, Bergmen. Pozwalają one na uzyskanie oświetlenia o optymalnym natężeniu, barwie – niezależnie od formy reklamy – i co najistotniejsze dla Klienta – niezwykle ekonomicznego i trwałego.

Zastosowanie znajdują również płyty dibondu (kompozyt złożony z dwu warstw aluminium połączonych rdzeniem polietylenowym), laminaty HPL, polistyren ekstrudowany XPS oraz płyty twardego i spienionego PCV.

Stosowana technologia pozwala na wykonanie wymienionych form reklam w dowolnym kształcie i wymiarze. Produkujemy wyroby jednostkowe, jak również ich duże partie. Naszymi odbiorcami są Klienci Indywidualni, jak również agencje reklamowe.
Zapewniamy także transport oraz montaż prac w dowolnym punkcie kraju. Potwierdzeniem jakości wyrobów jest udzielana na nie gwarancja, jak również pełna obsługa pogwarancyjna.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy indywidualną wycenę i zawsze atrakcyjny cennik.

Nasze Doświadczenie

Zobacz nasz dorobek na polu rekalmy:

Projektów
Zadowolonych klientów
Lat doświadczenia
Wybrane referencje

Jesteśmy Chester

Przekształcamy pomysły i wizje w nagradzane projekty