Szyldy reklamowe

Nasz zespół zajmie się projektami szyldów i ich montażem od początku do końca, dzięki czemu możesz się zrelaksować i zrobić coś innego, gdy będziemy pracować nad Twoim projektem.
Szyldy reklamowe

szyld therm medSzyldy reklamowe są bryłą przestrzenną, mającą dwie powierzchnie ekspozycyjne, montowaną prostopadle do podłoża.

szyld reklamowy cukierniSzyldy reklamowe są podstawową, od lat sprawdzoną i skuteczną formą przekazywania informacji o firmie, jej działalności: usługach czy produktach. Dlatego też decydując się na tę formę reklamy, należy dobrać odpowiednią koncepcję, technikę wykonania, a także umiejętnie dobrać treść przekazu. Szyld to podstawowa wizytówka firmy, zatem musi być niemalże idealna. Wsłuchując się w Państwa sugestie co do oczekiwanych rezultatów, oraz stosując właściwe, atestowane materiały i odpowiednie technologie wykonania, możemy osiągnąć ten cel.

szyld reklamowy Wrocław ŻyznaSzyldy reklamowe mogą być wykonane w całości z plexiglasu – powierzchnia czołowa i boczna – lub bok mogą stanowić profile aluminiowe o różnych szerokościach. Źródło światła stanowią moduły LED. Są wykonywane w kształcie i wymiarach określonych przez Klienta. Grafika powierzchni ekspozycyjnych uzyskana może zostać przy pomocy: folii samoprzylepnej (rysunki wektorowe), laminowanego wydruku (mapy bitowe), elementów uzyskanych poprzez frezowanie plexiglasu, grawerowanie, oraz elementów przestrzennych o określonej grubości. Wykonujemy dowolne zamówienia – od jednej sztuki do wielkoseryjnych partii.

Szyldy reklamowe Chester Wrocław wyróżniają się wysoką jakością i wieloletnią trwałością. Zastosowanie odpowiednich materiałów zapewnia im odporność na występujące w naszym klimacie warunki atmosferyczne.

Jesteśmy Chester

Przekształcamy pomysły i wizje w nagradzane projekty.