Litery przestrzenne 3D

Dzięki dużym literom możesz być rozpoznawalny z daleka!
Litery przestrzenne 3D

Litery przestrzenne 3D Wrocław

litery 3d dialog wrocław

Litery przestrzenne 3D to elementy reklamowe, które znajdują zastosowanie zarówno w oznakowaniu zewnętrznym, jak i wewnętrznym.

Litery przestrzenne stanowią formę reklamy, która daje różnorodne możliwości aranżacji. Dostępne są różne formy, kształty, kolory i wielkości liter, które umożliwiają dopasowanie tworzonej reklamy do indywidualnych potrzeb marek. Napisy przestrzenne tworzą p o j e d y n c z e litery przestrzenne bądź pisane zwartym pismem. W zależności od warunków miejsca montażu umieszczane są na konstrukcji nośnej, umożliwiającej montaż całości na elewacji, bądź dachu budynku, lub uzyskania reklamy wolnostojącej.

Źródła światła

Źródło światła dla liter stanowią moduły LED, świecące światłem białym lub barwnym. Istnieje również możliwość zastosowania modułów RGB, pozwalających na uzyskanie dowolnej barwy światła określonej za pomocą dołączonego do napisu sterownika. Dzięki temu, w niektórych literach przestrzennych (np. wykonanych z białego plexiglasu, bądź w napisach z efektem halo), Klient może zmieniać barwę podświetlenia niemalże nieskończoną ilość razy.

Moduły LED są obecnie podstawowym źródłem światła w reklamie. Pozwalają na uzyskanie optymalnego, równomiernego podświetlenia, jak również – co jest niezwykle istotne – pozwalają na znaczne obniżenie kosztów eksploatacji reklamy, niski pobór energii oraz wieloletni okres eksploatacji. Długa żywotność modułów pozwala na uniknięcie stosunkowo częstych prac serwisowych, które musiały być przeprowadzane w napisach podświetlanych świetlówkami.

Materiały do produkcji liter przestrzennych 3D

Ekonomiczniejszym rozwiązaniem, gdy chcemy zachować formę przestrzenności napisu, jest jego wykonanie w formie nieświecącej. Możemy wtedy zastosować płyty polistyrenu ekstrudowanego XPS (styroduru) bądź wykonać „typową” reklamę z plexiglasu, pozbawioną jedynie źródła światła. Możliwe jest również wykonanie liter przestrzennych z innych materiałów.

Chester Wrocław produkuje litery przestrzenne bez ograniczeń ilościowych. Wykonujemy nawet jedną sztukę. Nie wiążą nas także wymiary oczekiwanych liter – te są zgodne z oczekiwaniem Zamawiającego. Mogą to być znaki kilkucentymetrowe bądź nawet … kilkumetrowe. Szczególna dbałość zachowywana w całym procesie produkcji daje pewność, że zamówione litery będą estetyczne i trwałe przez wiele lat od momentu montażu. Jakość tę potwierdzają nasze liczne napisy, które towarzyszą Wrocławianom już trzecią dekadę.

Litery 3D mają bardzo szerokie zastosowanie. Można je wykorzystywać w oznakowaniu wewnętrznym lub zewnętrznym, a nawet jako atrakcyjny element wolnostojący. Przy odpowiednich gabarytach sprawdzają się w dobrze widocznych miejscach jak dachy budynków, elewacje czy witryny sklepów i innych powierzchni handlowych. Mogą być bez problemu stosowane w połączeniu z szyldami reklamowymi, kasetonami i tablicami informacyjnymi.

Od momentu złożenia przez Klienta pytania o możliwość wykonania jego napisu przestrzennego, do montażu, upływają zazwyczaj trzy tygodnie. Termin realizacji uzależniony jest oczywiście od wielkości zadania, może w przypadku dużych zamówień być dłuższy. Jednakże właściwe wykonanie wymaga czasu i cierpliwości.

Jesteśmy Chester

Przekształcamy pomysły i wizje w nagradzane projekty.