Neony LED, napisy ledowe

Specjalizujemy się w produkcji reklam świetlnych, które najintensywniej oddziałują na zmysły, a szczególnie imponująco prezentują się nocą.
Neony LED, napisy ledowe

Neony LED Wrocław

Specjalizujemy się w produkcji reklam świetlnych, które najintensywniej oddziałują na zmysły, a szczególnie imponująco prezentują się nocą. Stosując najnowocześniejsze źródło światła – moduły LED –  napis przestrzenny, lub inna reklama, zyskuje na atrakcyjności, wzmaga doznania estetyczne, jest szybciej postrzegany i utożsamiany z miejscem przez klientów.
Litery przestrzenne wykonujemy w wielu technologiach: plexiglasu, dibondu i aluminium (napisy z efektem halo), stosując przy tym wyłącznie materiały renomowanych producentów. Neon ledowy może przybrać niemal dowolny kształt uzależniony jedynie od fantazji projektanta. 

Dzięki temu każdy z Klientów znajdzie odpowiednią formę reklamy dla swojej działalności, niezależnie od tego czy jest to duży zakład produkcyjny, hotel, drogeria, salon fryzjerski czy mały sklepik. Formę reklamy ograniczyć może jedynie wyobraźnia … i surowy Plastyk Miasta.

Technologia neonów LED umożliwia także wykonywanie podświetleń elewacji, gdzie rura neonowa jest zastąpiona otokiem LED. Dzięki temu uzyskujemy estetyczną, i co również ważne energooszczędną (nawet do 80% w stosunku do tradycyjnych w rozwiązań) efektowną reklamę. Technologia  ta umożliwia także uniknięcie pewnych wad technicznych z jakimi spotykamy się stosując do tego celu neony, a jednocześnie uzyskać ich urok.

Neon ledowy dzięki specjalnej konstrukcji nie przegrzewa się, i świeci jednolicie na całej swojej powierzchni. Istotną zaletą jest również wielkość neonu LED. Z powodu stosunkowo małych rozmiarów neony LED mogą być montowane w ograniczonych przestrzeniach.
Z powodu hermetycznej budowy diod świecących są odporne na warunki atmosferyczne i upływ czasu.

Produkowane przez naszą firmę reklamy świetlne, pozwalają na cieszenie się wyrobem  mającym zarówno  wymagane wysokie walory estetyczne, techniczne jak i gwarantującym wieloletnią, bezproblemową eksploatację. Dowodem na to są zamontowane na początku lat 90. reklamy, wciąż doskonale spełniające swą rolę. Dla nas ten fakt jest źródłem satysfakcji. Proponujemy Klientom po prostu dobry produkt.

Zobacz inne wrocławskie neony:
neony LED Wrocław neon LED Citodent napisy ledowe Costa Wrocław i 2xtak

Jesteśmy Chester

Przekształcamy pomysły i wizje w nagradzane projekty.