Napisy na ścianę

Każdy z Twoich pomysłów może zostać wdrożony w Twojej firmie przez naszych profesjonalnych projektantów.
Napisy na ścianę

napisy na ścianę wrocław

Specjalnością programu produkcyjnego firmy są różnorodne formy przestrzennych, świecących lub podświetlanych liter i napisów. Że względu na źródło światła, te formy reklamy świetlnej, potocznie nazywane są również napisami ledowymi. Bez względu na nazwę, jest to najbogatsza forma oprawy reklamowej.

Technologia produkcji liter i znaków przestrzennych umożliwia ich wykonanie o dowolnym kształcie, kolorze, sposobie świecenia (świeci powierzchnia czołowa i boczna, bądź tylko czołowa lub tylko boczna, istnieje również możliwość uzyskania oświetlenia „wychodzącego” z nie świecącej litery), czy kolorze zgodnym z oczekiwaniem Klienta. Ciekawe efekty uzyskuje się stosując plexiglas typu day&night gdzie litera po podświetleniu ma inny kolor niż nie świecąca.

Specjalnością programu produkcyjnego firmy są różnorodne formy przestrzennych, świecących lub podświetlanych liter i napisów. Że względu na źródło światła, te formy reklamy świetlnej, potocznie nazywane są również napisami ledowymi. Bez względu na nazwę, jest to najbogatsza forma oprawy reklamowej. Oferowane przez nas napisy na ścianę mogą być zaprojektowane w oparciu o dostarczone przez Klienta materiały, jak i pozostawione do opracowania naszym specjalistom, którzy stworzą całkowicie nowy, indywidualny projekt.

Technologia produkcji liter i znaków przestrzennych umożliwia ich wykonanie w dowolnym kształcie, kolorze, sposobie świecenia (świeci powierzchnia czołowa i boczna, bądź tylko czołowa lub tylko boczna, istnieje również możliwość uzyskania oświetlenia „wychodzącego” z nie świecącej litery), czy kolorze zgodnym z oczekiwaniem Klienta. Ciekawe efekty uzyskuje się stosując plexiglas typu day&night gdzie litera po podświetleniu ma inny kolor niż nie świecąca. Litery znajdą swoje miejsce zarówno na zewnątrz: montowane na elewacji budynku czy jego dachu, oraz wewnątrz galerii czy salonów.

W przypadku, gdy oczekiwania Klienta ogranicza paleta barw plexiglasu, z pomocą przychodzi technologia druku cyfrowego. Zadrukowaną folią – pokrytą ochronnym laminatem – oklejana jest powierzchnia czołowa liter, dzięki temu uzyskujemy nieosiągalny przy zastosowaniu jedynie barwnego plexiglasu, efekt.

Jesteśmy Chester

Przekształcamy pomysły i wizje w nagradzane projekty.