Reklama świetlna

Specjalizujemy się w produkcji reklam świetlnych, które najintensywniej oddziałują na zmysły, a szczególnie imponująco prezentują się nocą.
Reklama świetlna

napis na ścianę

Specjalizujemy się w produkcji reklam świetlnych, które najintensywniej oddziałują na zmysły, a szczególnie imponująco prezentują się nocą. Stosując najnowocześniejsze źródło światła – moduły LED –  napis przestrzenny, lub inna reklama świetlna, zyskuje na atrakcyjności, wzmaga doznania estetyczne, jest szybciej postrzegany i utożsamiany z miejscem przez klientów. 
Litery przestrzenne wykonujemy w wielu technologiach: plexiglasu, dibondu i aluminium (napisy z efektem halo), stosując przy tym wyłącznie materiały renomowanych producentów.

Dzięki temu każdy z Klientów znajdzie odpowiednią formę reklamy dla swojej działalności, niezależnie od tego czy jest to duży zakład produkcyjny, hotel, drogeria, salon fryzjerski czy mały sklepik. Formę reklamy ograniczyć może jedynie wyobraźnia … i surowy Plastyk Miasta.

W produkcji wykorzystujemy najnowsze, autorskie technologie, gwarantujące perfekcyjne i precyzyjne wykonanie, a to w największym stopniu decyduje o wzorowym efekcie końcowym. Nasze usługi obejmują zarówno prace projektowe, realizację zamówienia, montaż, a także pogwarancyjny serwis reklam.

Każdy Klient, który zdecyduje się na współpracę z nami, może mieć gwarancję, iż zamówione u nas elementy reklam, spełnią jego wymagania, oraz w odpowiedni sposób oddadzą charakter firmy Zleceniodawcy.

Centra handlowe miast, nawet tych małych, stały się gąszczem reklam nie zawsze estetycznych i profesjonalnie wykonanych. Wielu przedsiębiorców oczekuje natomiast aby jego salon, galeria, sklep, firma była właściwie oznakowana. W rozwiązaniu tego problemu pomocna jest nasza firma. Reklamy świetlne LED, które wykonujemy z zachowaniem najwyższej staranności, cieszą się dużym uznaniem rynku i skutecznie promują naszych Klientów o każdej porze: dniem i nocą. Zamawiający może przedstawić własny projekt, bądź zdać się na inwencję naszego grafika. Szczególnie polecamy naszą specjalność – litery przestrzenne (3D) w ich najpełniejszej formie liter świecących, bądź nieco skromniejszych nie świecących. Oferujemy także wykonanie kasetonów, szyldów, pylonów, grawerowanych tablic. Możemy wykonać dla Państwa także inne, niestandardowe formy reklam świetlnych.

Jesteśmy Chester

Przekształcamy pomysły i wizje w nagradzane projekty.