Informacje o firmie CHESTER

Firma CHESTER Reklamy Świetlne działa od 1991 roku.  
Merytoryczne przygotowanie, park maszynowy i wieloletni okres działalności, pozwolił na zdobycie dużego doświadczenia i opracowanie własnych technologii produkcji szerokiej gamy reklam świetlnych. Pozwala to Klientowi na otrzymanie produktu trwałego, o wysokich walorach estetycznych, pozwalającego na wieloletni, bezawaryjny okres eksploatacji.

Osobisty kontakt i fachowe doradztwo przedstawiciela naszej firmy pozwoli Państwu na poznanie różnorodności oferowanych wyrobów, oraz dokonanie właściwego i satysfakcjonującego wyboru wykonawcy Państwa reklamy. Dysponujemy doświadczoną kadrą techniczną, projektową, oraz architektami. Zespół ten pozwala opracować projekt reklam, zgodny z oczekiwaniami Inwestora. W zależności od oczekiwań Zamawiającego, projekty są uzgadniane z właściwymi urzędami w celu uzyskania niezbędnych zezwoleń.

Wszystkie prace wykonywane są z tworzyw o najwyższej jakości: stosujemy płyty plexiglasowe firm Roehm, ICI Prespex, Quinn Cast (płyty charakteryzują się normami ISO 7823, ISO9002, 10. letnią gwarancją mechanicznej trwałości, i 30. letnią na niezmienność barwy udzielaną przez producenta), w pełnej gamie kolorów. Źródło światła stanowią świetlówki (Philips, Osram, osprzęt Stucchi, Vossloh), wysokonapięciowa rura neonowa, bądź podstawowe już w produkcji reklam źródło światła: moduły LED (m.in. system LETRO LED firmy Hansen). Pozwalają one na uzyskanie oświetlenia o optymalnym natężeniu, barwie, i co najistotniejsze dla Klienta - niezwykle ekonomicznego i trwałego.

Stosowana technologia pozwala na wykonanie wymienionych form reklam w dowolnym kształcie i wymiarze. Produkujemy wyroby jednostkowe, jak również ich duże partie. Naszymi odbiorcami są Klienci Indywidualni, jak również agencje reklamowe.
Zapewniamy także transport oraz montaż prac w dowolnym punkcie kraju. Potwierdzeniem jakości wyrobów jest udzielana na nie gwarancja, jak również pełna obsługa pogwarancyjna.